Абітурієнту

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

 

 

Спеціалізація «Мехатроніка, обладнання та процеси 3D друку»

Спеціалізація «Процеси механічної обробки, верстати та інструменти»

Унікальні спеціалізації кафедри охоплюють усі аспекти сучасного цифрового виробництва: 3D модель → програма ЧПУ → готовий виріб, включаючи як традиційні процеси та обладнання механічної обробки з видаленням матеріалу, так і найновіші технології 3D друку (генеративні і гібридні технології).

Підготовка фахівців орієнтована на всебічне вивчення сучасного виробництва, що включає обробку на верстатах з ЧПУ, навички розробки технологічних процесів, проектування верстатів, промислових роботів, різального інструмента, 3D принтерів, використання перспективних технологій і відповідного програмного забезпечення.

Велика увага приділяється тривимірному проектуванню у CAD-системах (SolidWorks, Autodesk, КОМПАС), автоматизованому програмуванню обробки на верстатах з ЧПУ за допомогою САМ-систем (HSMWorks, CAMWorks, Fusion 360), програмному забезпеченню 3D друку (Meshmixer, Cura, Simplify3D, Repetier, Slic3r тощо).

Ми навчимо вас не лише програмуванню обробки за допомогою САМ-систем, але й практичним навичкам виготовлення промислових і художніх виробів – як на токарних і фрезерних верстатах з ЧПУ, так і з  використанням технологій друку на 3D принтерах.

© 2019 KNTU