Новини

Новини

Важливо

Центром забезпечення якості вищої освіти проводиться анонімне анкетування здобувачів вищої освіти стосовно якості викладання та навчання за окремою навчальною дисципліною.

Термін проведення анкетування до 30.12.2021 року. Анкета розташована на сайті університету: Університет - Центр забезпечення якості освіти - Моніторинг якості освітньої діяльності університету - Анкета здобувача вищої освіти стосовно якості викладання та навчання за окремою навчальною дисципліною.


Запрошення

1 грудня 2021 р. проводиться обласний конкурс 3D моделювання та друку. Запрошуються студенти закладів вищої освіти Кіровоградської області. Конкурс відбудеться на базі ЦНТУ. Початок о 11.20 в аудиторії 316.

Важливо!

Шановні викладачі! 28.10 (четвер) об 11:20 відбудеться засідання кафедри.

З ювілеєм

Шановний Іван Іванович! Зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного виконання всіх планів та задумів, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров'я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю.

Розпорядження

Для визначених планом проведення акредитацій ОП НАЗЯВО у 2021-22 році сектором забезпечення якості вищої освіти проводиться опитування науково-педагогічних працівників. У зв'язку з цим пропоную:

1. Забезпечити заповнення науково-педагогічними працівниками анкети розташованої на сайті університету в розділі Центру забезпечення якості вищої освіти. Термін виконання до 30.09.2021. Шлях розташування анкети.

2. Відповідальність за проведення анкетування покласти на завідувача кафедри.

Проректор з науково-педагогічної роботи________________________ Андрій Кириченко


Увага!

Для поліпшення якості освітньої програми 131 "Прикладна механіка" сектором забезпечення якості вищої освіти проводиться опитування щодо якості викладання освітньої програми. У зв'язку з цим маємо прохання до здобувачів вищої освіти прийняти участь у опитуванні, а до кураторів - посприяти в заповненні здобувачами анкети до 24.09. Анкета розміщена за посиланням:

Моніторинг освітніх програм

Перемога у конкурсі студентських наукових робіт «Галузеве машинобудування»

Студент III курсу кафедри металорізальних верстатів та систем Центральноукраїнського національного технічного університету Андрій Котляр став одним із переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Галузеве машинобудування» (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів). Фінал конкурсу проходив 30 квітня онлайн на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. читати далі...


Захист дисертації

9 квітня 2021 року на онлайн-засіданні спеціалізованої вченої ради К23.073.02 Центральноукраїнського національного технічного університету відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.03.01 «Процеси механічної обробки, верстати та інструменти». Захист проходив в режимі відео-конференції. читати далі...

© 2022 KNTU