Новини

Новини

Вітаємо переможців!

1 грудня 2022 року в лабораторії 3D моделювання кафедри "Машинобудування, мехатроніки і робототехніки" в П'ЯТИЙ раз відбувся обласний конкурс 3D моделювання та друку. Ми вдячні всім учасникам конкурсу та вітаємо переможців. Розцінюємо, що проведення конкурсу в умовах війни свідчить про незламність характеру нашого народу. Всіх чекаємо наступного року.

Запрошення

1 грудня 2022 року в Центральноукраїнському національному технічному університеті під егідою механіко-технологічного факультету на базі кафедри машинобудування, мехатроніки і робототехніки відбудеться обласний конкурс технічної творчості з 3D моделювання і друку серед студентів технічних спеціальностей закладів вищої освіти.

Умови конкурсу дуже прості. Кожен елемент заданого завдання оцінюється в один бал. Хто отримав більше балів – той і переміг. Якщо кількість балів в учасників виявиться однаковою, то перемогу отримає той, хто виконав завдання швидше. Оргкомітет обіцяє заохочувальні призи для всіх учасників конкурсу. Переможці отримають більше.

Майстер-клас з 3D моделювання

   

Проводились майстер-класи для школярів з 3D моделювання. У кожної дитини було своє робоче місце. Створені моделі надрукували на принтері. Після майстер-класу провели квести за участі моделей роботів, які також були створені дітьми в студії. Ознайомили дітей з цікавими розробками, розібралися чим корисні 3Д технології. Визначили бізнес ідеї щодо 3Д друку

Посилання на відео.

Посилання на відео.  


Важливо

Центром забезпечення якості вищої освіти проводиться анонімне анкетування здобувачів вищої освіти стосовно якості викладання та навчання за окремою навчальною дисципліною.

Термін проведення анкетування до 30.12.2021 року. Анкета розташована на сайті університету: Університет - Центр забезпечення якості освіти - Моніторинг якості освітньої діяльності університету - Анкета здобувача вищої освіти стосовно якості викладання та навчання за окремою навчальною дисципліною.


Запрошення

1 грудня 2021 р. проводиться обласний конкурс 3D моделювання та друку. Запрошуються студенти закладів вищої освіти Кіровоградської області. Конкурс відбудеться на базі ЦНТУ. Початок о 11.20 в аудиторії 316.

Важливо!

Шановні викладачі! 28.10 (четвер) об 11:20 відбудеться засідання кафедри.

З ювілеєм

Шановний Іван Іванович! Зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного виконання всіх планів та задумів, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров'я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю.

Розпорядження

Для визначених планом проведення акредитацій ОП НАЗЯВО у 2021-22 році сектором забезпечення якості вищої освіти проводиться опитування науково-педагогічних працівників. У зв'язку з цим пропоную:

1. Забезпечити заповнення науково-педагогічними працівниками анкети розташованої на сайті університету в розділі Центру забезпечення якості вищої освіти. Термін виконання до 30.09.2021. Шлях розташування анкети.

2. Відповідальність за проведення анкетування покласти на завідувача кафедри.

Проректор з науково-педагогічної роботи________________________ Андрій Кириченко


Увага!

Для поліпшення якості освітньої програми 131 "Прикладна механіка" сектором забезпечення якості вищої освіти проводиться опитування щодо якості викладання освітньої програми. У зв'язку з цим маємо прохання до здобувачів вищої освіти прийняти участь у опитуванні, а до кураторів - посприяти в заповненні здобувачами анкети до 24.09. Анкета розміщена за посиланням:

Моніторинг освітніх програм

Перемога у конкурсі студентських наукових робіт «Галузеве машинобудування»

Студент III курсу кафедри металорізальних верстатів та систем Центральноукраїнського національного технічного університету Андрій Котляр став одним із переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Галузеве машинобудування» (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів). Фінал конкурсу проходив 30 квітня онлайн на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. читати далі...


Захист дисертації

9 квітня 2021 року на онлайн-засіданні спеціалізованої вченої ради К23.073.02 Центральноукраїнського національного технічного університету відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.03.01 «Процеси механічної обробки, верстати та інструменти». Захист проходив в режимі відео-конференції. читати далі...

© 2023 KNTU